#mustafanukić

Aktualno

četrtek, 04. 05. 2023

“Naše misli so že usmerjene na sobotni finale pokala!”

V 34. krogu Prve Lige Telemach so Zmaji odigrali tekmo z Radomljami. Ob polčasu so zeleno-beli vodili, a so v nadaljevanju Radomlje tekmo obrnile in slavile z 2:1. Gol za…

ponedeljek, 15. 08. 2022

Zelena trdnjava je še naprej neomadeževana!

nedelja, 24. 07. 2022

Za vrh lestvice naveza Ziljkić-Nukić potopila Sežance

nedelja, 17. 07. 2022

Začetnih enajst za prvoligaško premiero: Od začetka tudi Aldair, v konici napada tokrat Nukić

četrtek, 07. 07. 2022

Eno življenje, ena ljubezen – Mustafa Nukić 2025

ponedeljek, 20. 06. 2022

Dobrodelni Zmaji: Mustafa Nukić in Matic Fink podarila opremo Mladinskemu domu Jarše

torek, 17. 05. 2022

Nukićevih dvanajst: Mura sedma žrtev najučinkovitejšega Zmaja, v zadnjem krogu tarča še osma

sreda, 20. 04. 2022

Po zmagi nad Taborom kar trije nogometaši Olimpije v enajsterici 31. kroga Prve lige Telemach

sreda, 13. 04. 2022

Skorajda popolni: Vrača se tudi Mustafa Nukić, nad Tabor brez kaznovanih

sreda, 09. 03. 2022

Zgodovinski dosežek! Mustafa Nukić izbran za najboljšega nogometaša Olimpije v mesecu februarju

torek, 08. 03. 2022

Pol ducata zadetkov, najboljši nogometaš in trije igralci Olimpije v enajsterici kroga

torek, 01. 03. 2022

Najboljši nogometaš Olimpije v mesecu februarju: Ratnik? Nukić? Crnomarković? Glasujte zdaj!

ponedeljek, 28. 02. 2022

Novo priznanje za Mustafo Nukića: Silovito pod prečko in tudi v enajsterico kroga

sreda, 23. 02. 2022

Tri minute z Mustafo Nukićem: Mislim, da mi je v Sežani uspelo nekaj, kar je skoraj nemogoče

ponedeljek, 14. 02. 2022

Statistika, ki naj kar traja in traja: Olimpija že več kot 500 dni neporažena proti Mariboru

Mustafa Nukić: To je nekaj najlepšega. Premagati Maribor doma. Pred Dragonsi!

nedelja, 13. 02. 2022

Zmaga na večnem derbiju! Zlata noga kapetana Nukića za skalp Maribora

torek, 04. 01. 2022

Mustafa Nukić: Spomladi moramo biti boljši. Jasno pa je, da je Olimpija tega več kot sposobna!