Prva ekipa
sobota, 09. 07. 2022Ratnik je nazaj, Špeharja čaka počitek
Dobre in slabe novice iz tabora Olimpije.
Medtem ko je Marcel Ratnik povsem okreval po težavah s tetivo, se zna zgoditi, da bo kar nekaj časa na stranskem tiru preživel nesrečni Dino Špehar.
Mladi Ratnik se je poškodoval na zadnji prijateljski tekmi med poletnimi pripravami. Sprva se je zdelo, da je poškodba tetive hujše narave. K sreči temu ni bilo tako. Branilec se je tako že vrnil nazaj v pogon, navsezadnje je v četrtek med evropsko premiero sedel tudi na klopi za rezervne nogometaše. Da bi že zaigral, bi bilo morda preveč tvegano, toda že na naslednji tekmi bo vnovič povsem na voljo Olimpiji.
Slabše kaže Dinu Špeharju. Hrvaški nogometaš je na četrtkovi tekmi v Stožicah v igro prišel v 72. minuti, a ga je že osem minut kasneje zamenjal Aldair. Špehar je utrpel poškodbo kolena, v tem trenutku pa obeti niso najboljši. Zdi se, da je pred Zmajem daljši počitek, čeravno bo treba na dokončno zdravniško diagnozo še malce počakati. Špeharja v ponedeljek čaka pregled z magnetno resonanco, ki bo dal natančnejši odgovor na vprašanje, kako dolg počitek je pred njim.