Zmaje pod vodstvom začasnega trenerja Ivana Senzena čaka nekaj napornih dni pred četrtkovo evropsko preizkušnjo. Danes je bil na sporedu prvi trening prod novim strokovnim vodstvom, jutri dopoldne pa že sledi uradni trening na Stadionu Stožice pred četrtkovim obračunom z albanskim prvakom KF Egnatio.
Vse navijače opozarjamo, da je metanje kozarcev na igrišče strogo prepovedano! Celoten stadion je pod video nadzorom in policija bo kršitelje ostro kaznovala.
Vrata stadiona se bodo na dan tekme odprla ob 18:00, tekma pa se nato prične ob 20:00. Nakup vstopnic v predprodaji je po novem mogoč tudi v novi uradni klubski trgovini v središču mesta in na spletu na shop.nkolimpija.si.
Cene vstopnic v predprodaji:
- otroška C tribuna: 6 EUR
- odrasla C tribuna: 12 EUR
- otroška VIP: 48 EUR
- odrasla VIP: 80 EUR
Zmaje v primeru zmage čaka obračun v play-offu kvalifikacij za Konferenčno ligo proti poražencu dvoboja med FC Noah in Lincoln FC.








